1. Dziś odbywa się Pielgrzymka Kobiet do Pratulina pod hasłem: „Kobieta urzekająca”, zaś tematyka jej dotyczy miejsca kobiety-katoliczki we współczesnym świecie. Z naszej wspólnoty wyjeżdża (wyjechała) delegacja na to spotkanie.

2. Dziś także taca na inwestycje parafialne, natomiast na Mszy o 16.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. W sobotę zapraszamy do Budziszyna na Różaniec Fatimski. O godz. 19.oo różaniec, potem nabożeństwo do Matki Bożej, zaś o 20.oo Msza św. i Apel Jasnogórski. Nabożeństwu będzie przewodniczył ks. Maciej Majek, ojciec duchowny Seminarium w Siedlcach.

5. Nabożeństwo czerwcowe od soboty w dni powszednie po Mszy o 17.oo, w niedziele po Mszy o 11.3o

6. Pamiątkowy album fotograficzny o kościele jest dostępny w zakrystii. Zainteresowanych zapraszamy.

7. Poświęcenia pól:
– poniedziałek, godz. 19.oo Męczyn
– wtorek, godz. 19.oo Zaliwie Piegawki oraz Skupie
– środa, godz. 19.oo Bale oraz Zaliwie Szpinki

8. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Mariusz Matosek, par. Kołbiel i Emilia Królikowska, par. tut. – zap. 3
– Rafał Korczak, par. tut. i Magdalena Sikorska, par. Suchożebry – zap. 3
– Paweł Kryński, par. Wyrozęby i Katarzyna Anna Sobiczewska, par. tut. – zap. 3
– Paweł Łukasz Dąbrowski, par. tut. i Beata Klaudia Zachariasz, par. Kożuszki – zap. 3
– Piotr Wakuła, par. tut. i Natalia Jurzyk, par. Wiśniew – zap. 1
– Tomasz Karnecki, par. Komstantynów i Magdalena Pieńkowska, par. tut. – zap. 1