1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Dziś do puszek zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie po Mszy o 17.oo, w niedzielę po Mszy o 11.3o, ponadto trwa nowenna do Duch św.

4. Msza św. za + Stanisławę Kapińską (30dz) została przeniesiona z poniedziałku na wtorek.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

6. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, czytanie kartek wypominkowch, możliwość spowiedzi oraz osobistej modlitwy. O 16.45 nabożeństwo czerwcowe oraz na zakończenie Msza św.

7. Ks. Bp zaprasza nas wszystkich na obchody 20- lecia pobytu Ojca św. Jana Pawła II w Siedlcach. (załącznik)

8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św., czyli Zielone Świątki. Kończy się okres Wielkanocy.

9. Organizujemy wyjazd młodzieży na Jerycho Młodych do Pratulina w dniach 14-15 czerwca. Zapisy do środy.

10. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Piotr Wakuła, par. tut. i Natalia Jurzyk, par. Wiśniew – zap. 2
– Tomasz Karnecki, par. Komstantynów i Magdalena Pieńkowska, par. tut. – zap. 2
– Mateusz Marcin Winek, par. Łaskarzew i Paulina Bednarczyk, par. tut. – zap. 2
– Jarosław Czarnocki, par. Paprotnia i Izabela Pieńkowska, par. tut. – zap.1
– Paweł Świderski, par. Bożego Ciała w Siedlcach i Paulina Gołąb, par. tut. – zap.1