1. Dzisiaj niedziela powołaniowa, gościmy księży z Seminarium z Siedlec. Taca na Seminarium.
2. Jutro w gimnazjum o godz. 9.oo koncert zespołu Full Power Spirit.
3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. W środę również, w godz. 11 – 17 na placu za świetlicą odbędzie sie sprzedaż garażowa. Zaprasza Gminny Ośrodek Kultury.

5. W piątek, w sali nr 6 w gimnazjum o godz. 15.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania, którą prowadzi p. Barbara Grzybowska. To spotkanie dotyczy także młodzież spoza gimnazjum, a którzy przydzieleni są do tej grupy.

6. Zapraszamy Was na nasze majowe uroczystości: – 1 maja o godz. 11.3o modlić się będziemy w intencji strażaków i ich bliskich – 3 maja nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej o 11.3o, gdzie usłyszymy pierwszy raz nasze mokobodzkie fanfary
7. Za tydzień do puszek będziemy zbierać ofiary na rzecz Ukrainy.
8. Za tydzień też rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W niedzielę po Mszy o 11.3o, zaś po Mszy wieczorem kolejne spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, grupa p. Leszka.
9. Zbliża się wyjazd na ŚDM w Krakowie. Zapisało się 18 osób z naszej parafii. Koszt tego uczestnictwa 470 zł. Gdyby ktoś chciał dobrowolnie wspomóc tę młodzież, prosimy o kontakt.

10. Zapowiedzi:
– Leszek Dmowski, kawaler i Ine Hough, panna, oboje zam. Bale – zap. 1
– Marcin Dmowski, kawaler, zam. Brzozówka i Ewa Rytel, panna, zam. Siedlce, par. św. Józefa – zap. 1

11. Spotkania w tym tygodniu –
– wtorek, godz. 19.3o, Diakonia Liturgiczna