1. Od jutra, codziennie, przez lipiec i sierpień Msza św. w Budziszynie o godz. 11.oo. Przez okres wakacji nie ma Mszy o 17.oo w Mokobodach.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy w Budziszynie.

3. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej modlitwy. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i na koniec Msza św.

4. W sobotę w Budziszynie kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.oo różaniec, o 20.oo Msza św.

5. Witamy wszystkich, którzy wakacje lub czas urlopu spędzają na terenie naszej Parafii.

6. Od jutra swoją posługę w parafii rozpoczynają  ks. Jacek Nazaruk – jako proboszcz oraz ks. Michał Kobryński – jako wikariusz. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie, o wszelką pomoc z jaką się zwrócą. Polecamy ich naszej modlitwie.

7. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Socrates Castillo Rivera, par. św. Jana Bożego w Warszawie i Marta Dmowska, par. tut. – zap. 2
– Marcin Pałka, par. Suchożebry i Marzena Zaliwska, par. tut. – zap. 1
– Piotr Pieńkowski, par. tut. i Martyna Glinka, par. Suchożebry – zap. 1