1. W drugą adwentową niedzielę rozbrzmiewa wołanie Świętego Jana Chrzciciela: „Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego…”. To wezwanie do wytężonej pracy nad sobą i do nawrócenia.
  2. Dziś zbieramy ofiary do puszek jako Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  3. Podczas Mszy Świętej o 11.3o naszych najmłodszych parafian odwiedzi Święty Mikołaj z okazji przypadającego dzisiaj jego wspomnienia.
  4. Od dzisiaj wszelkie ozdoby świąteczne zaczyna rozprowadzać nasz KSM.
  5. We wtorek, 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Msze Święte o godz.7.oo i 17.oo. W tę uroczystość rozpocznie się w całym Kościele nadzwyczajny Rok Święty – Jubileusz Miłosierdzia. Warto z tej racji sięgnąć po papieską bullę Misericordiae vultus, wyznaczającą treści tego roku.
  6. Roraty w środę o godz. 7.oo, w sobotę o 9.3o.Przed Mszą św. godzinki do Matki Bożej.  Zapraszamy  z lampionami.
  7. W piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Poprowadzą je księża z Liceum Katolickiego  w Siedlcach. Msze św. o 9.3o, 11.3o i 17.oo. Spowiedź pół godz. przed każdą Mszą św. (Osiny Dolne – piątek g. 15.3o, Świniary – sobota g. 14.3o, Jałmużny – sobota g. 15.3o)
  8. W czasie rekolekcji, w piątek i sobotę, Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach będzie rozprowadzał stroiki świąteczne, bombki, aniołki, wykonane przez osoby niepełnosprawne.
  9. Na bocznym stoliku można nabyć wigilijne świece Caritas (5,10 i 15 zł)
  1. Ogrzewamy już kościół. Prosimy o zamykanie drzwi, zwłaszcza bocznych wejściowych.
  2. Ofiara na Kościół – bezimienna z Mokobód, 200 zł

W kategorii: Bez Kategorii, Ogłoszenia