1. W imieniu Pani Wójt jak i własnym zapraszam na spotkanie opłatkowe oraz wspólne śpiewanie kolęd, które odbędzie się dziś po Mszy o 11.3o w parku w Mokobodach.
  2. Dziś na Mszy o 11.3o odwiedzą nas harcerze i przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju.
  3. Ostatnie Roraty w środę o godz. 7.oo.Przed Mszą św. godzinki do Matki Bożej. Zapraszamy z lampionami.
  4. W środę, po Mszy wieczorem nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
  5. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia.                                                                Przypominamy o zachowaniu postu. Wieczerzę rozpoczynamy fragmentem Ewangelii św. Łukasza  o narodzeniu Pana Jezusa, potem wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd. Zachowajmy także zwyczaj pozostawienia pustego miejsca przy wigilijnym stole, okazując w ten symboliczny sposób wrażliwość na los ludzi biednych, samotnych i skrzywdzonych.  Pamięcią obejmijmy również tych, którzy już od nas odeszli, a żyli z nami, kochali nas i dla nas się trudzili. Pasterka o północy w intencji Parafian i Gości. Pół godz. przed Pasterką kolędowe czuwanie z naszym parafialnym chórem.  W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy o 7.oo, 17.oo i w Budziszynie.  W drugi – nie ma Mszy o 17.oo oraz w Budziszynie. W innych kaplicach bez zmian.
  6. W drugi dzień Świąt taca na Caritas.
  7. W niedzielę Święto św. Rodziny. Msze św. bez zmian. Taca na ogrzewanie kościoła.
  8. Od 28 grudnia (poniedziałek) rozpoczynamy kolędę. Wstępny program całej kolędy znajdziemy w gablocie (mogą nastąpić drobne zmiany).                                                 Gdyby ktoś nie mógł w danym terminie przyjąć nas, prosimy o kontakt. W czasie kolędy nie będzie Mszy wieczorem, tylko rano.