1. Dziś ostatni dzień na podjęcie decyzji chęci udziału na ŚDM. Brak takiego potwierdzenia oznacza rezygnację.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła będą się odbywały codziennie po Mszy wieczorem. W czwartek zakończenie, zapraszam zwłaszcza dzieci, które brały udział w procesjach.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Ponadto – I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, spowiedź. O 16.45 nabożeństwo, a na zakończenie Msza św.

5. W najbliższą sobotę zapraszamy do Budziszyna na drugie już Budziszyńskie Spotkania Różańcowe. O godz. 19.oo różaniec, potem Msza św.

6. W sobotę także, w Siedlcach, od godz. 10.oo, na boiskach Pogoni Siedlce, odbędą się finały Ligi Ministranckiej, w których o wygraną powalczą także nasi ministranci.

7. Nabożeństwa majowe (od środy czerwcowe) w niedzielę po Mszy o 11.3o, w tygodniu po Mszy o 17.oo.

8. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej, a po Mszy wieczorem spotkanie kandydatów do bierzmowania (gr. p. Leszka). Odpust w kaplicy w Świniarach o godz. 12.oo

9. Zapowiedzi:
– Damian Antoniuk, kawaler, zam. Wohyń, par. Wohyń i Beata Fałdowska, panna, zam. Mokobody – zap.1
– Rafał Montewka, kawaler, zam. Mokobody i Wioletta Buzuk, panna, zam. Mokobody – zap. 1

10. Spotkania w tym tygodniu:
– wtorek, godz. 19.3o, Diakonia liturgiczna – środa, godz. 19.3o, Krąg biblijny – czwartek, zbiórka ministrantów i orlik dla starszych – piątek, godz. 19.3o, KSM