1. Dziś –
– zbiórka do puszek na KUL – kazania głosi ks. Sławomir Zaczek, specjalista w dziedzinie Świadków Jehowy – kino plenerowe i projekcja filmu „Błogosławiona wina” o godz. 21.oo

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. W piątek o godz. 8.oo Msza na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli. W piątek też uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, proroka znad Jordanu, którego zadaniem było przygotować Naród Wybrany na przyjście Zbawiciela. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

4. W sobotę od 9.oo rozpoczyna się koczowisko ministranckie. Zapisy ministrantów u ks. Mariusza do środy. Koszt 10 zł.

5. Nabożeństwa czerwcowe w niedzielę po Mszy o 11.3o, w tygodniu po Mszy o 17.oo.

6. W następną niedzielę na Mszy o 9.3o zakończenie roku formacyjnego ministrantów i wręczenie nagrody: „Ministrant roku”.

7. Prowadzimy zbiórkę elektrośmieci… odbiór w środę. Składamy je na kostce przy plebanii.

8. W dniach 11-15 lipca organizujemy rajd rowerowy do Sanktuariów naszej diecezji. Koszt 65 zł. Zapisy do końca tego tygodnia u ks. Mariusza.

9. Zapowiedzi:
– Krzysztof Paczuski, kawaler, zam. Mokobody i Marzena Głuszczak, panna, zam. Siedlce, par. św. Józefa – zap. 3
– Bartłomiej Ciok, kawaler, zam. Siedlce, par. Męczenników Podl. i Marta Wilińska, panna, zam. Mokobody – zap. 2