1. Dziś na Mszy o 9.3o zakończenie roku formacyjnego ministrantów i wręczenie nagrody: „Ministrant roku”.

2. W dniach 11-15 lipca organizujemy rajd rowerowy do Sanktuariów naszej diecezji. Koszt 65 zł. Zapisy wraz z wpisowym tylko dzisiaj u ks. Mariusza.

3. Od jutra, codziennie, aż do końca wakacji, dodatkowa Msza św. w Budziszynie o godz. 11.oo

4. W środę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, którzy są uznawani za filary Kościoła. Jest to zarazem dzień modlitw za Ojca Świętego, następcę św. Piotra, biskupa Rzymu i całego Kościoła. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi, adoracja do godz. 16.45, potem Msza św.

6. Od piątku także posługę w naszej parafii przez miesiąc lipiec pełnił będzie ks. Łukasz Michaluk.

7. Zapraszamy na występy cyrku, w piątek o 18.3o na łąkach parafialnych.
8. W sobotę, w Kodniu, Diecezjalny Dzień Chorego.

9. W sobotę natomiast, na Budziszynie kolejne Budziszyńskie Spotkania Różańcowe. O godz. 19.oo różaniec, ok. 20.oo Msza św. Nabożeństwu będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Henryk Krupa, proboszcz z Wiśniewa.

10. Zapowiedzi:
– Bartłomiej Ciok, kawaler, zam. Siedlce, par. Męczenników Podl. i Marta Wilińska, panna, zam. Mokobody – zap. 3

W kategorii: Bez Kategorii