1. Zapraszamy dzisiaj wszystkich na atrakcję turystyczną, I Parafialny Rajd Rowerowy. Trasa: Mokobody – Osiny Dolne – Suchożebry. Startujemy o godz. 13.oo przy kościele. Na zakończenie ognisko.
2. Dziś także zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
4. W piątek o godz. 17.oo Msza św. i konferencja chrzcielna dla młodzieży, która w tym roku była u bierzmowania. Po konferencji będziemy wydawać stosowne zaświadczenia. W tym spotkaniu mogą też uczestniczyć osoby, które w przyszłości zamierzają być rodzicami chrzestnymi.
5. 23 października odbędzie się I Dekanalny Przegląd Pieśni Maryjnych. Mogą w nim wziąć udział soliści albo zespoły. Zapisy oraz informacja w zakrystii lub kancelarii.
6. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 17.oo ministranci z Mokobód (obowiązkowo)
– sobota, 10.oo próba scholi
7. Zapowiedzi:
– Przemysław Dmowski, kawaler, zam. Mokobody i Beata Jaworska, panna, za, Adamów, par. Adamów – zap. 2