1. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
2. W sobotę rozpoczyna się październik. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w naszym Sanktuarium codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo, więc przed Mszą. Wiernych, którzy nie będą mogli brać w nich udziału, zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej w swoich domach. Na tę modlitwę zapraszamy zwłaszcza dzieci.
3. Od października otwieramy konkurs na najładniejszy, najbardziej pomysłowo zrobiony różaniec.
4. Pierwsze spotkanie dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców w następną niedzielę na Mszy o 11.3o. Taca w tę niedzielę przeznaczona na Caritas.
5. Prosimy o zgłoszenia mężczyzn, którzy chcieliby pojechać do Pratulina w następną niedzielę na Diecezjalne Spotkanie Mężczyzn.
6. Organizujemy pielgrzymkę do Pratulina 6 października, w centralne Uroczystości ogłoszenia Męczenników błogosławionymi. Zapisy do końca tego tygodnia.
7. Można nabywać cegiełki na budowę Domu Pielgrzyma w Pratulinie. Stosowne pismo od ks. bpa czytaliśmy tydzień temu.
8. 23 października odbędzie się w naszej Parafii I Dekanalny Przegląd Pieśni Maryjnych. Mogą w nim wziąć udział soliści albo zespoły. Zapisy oraz informacja w zakrystii lub biurze parafii.
9. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 17.oo ministranci z Mokobód
– piątek, 19.3o KSM
– sobota, 10.oo próba scholi
10. Zapowiedzi:
– Przemysław Dmowski, kawaler, zam. Mokobody i Beata Jaworska, panna, za, Adamów, par. Adamów – zap. 3