1. Dzisiaj na Mszy o 11.3o pierwsze spotkanie dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców. Taca dziś przeznaczona na Caritas.
2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
3. Organizujemy pielgrzymkę do Pratulina 6 października, na centralne Uroczystości ogłoszenia Męczenników błogosławionymi. Zapisy tylko dziś.
4. W październiku trwa konkurs na najładniejszy, najbardziej pomysłowo zrobiony różaniec.
5. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo, więc przed Mszą. Wiernych, którzy nie będą mogli brać w nich udziału, zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej w swoich domach. Na tę modlitwę zapraszamy zwłaszcza dzieci.
6. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe a na koniec Msza św.
7. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
8. Zapraszamy na ostatni w tym roku seans filmowy. Tym razem proponujemy film „Odważni” . Projekcja w przyszłą niedzielę o godz. 18.oo w kościele.
9. Również w następną niedzielę (ze względu na odpust 16.X) liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. oraz przyjmujących komunię św.
10. Można nabywać cegiełki na budowę Domu Pielgrzyma w Pratulinie. (od 5 – 200 zl.)
11. 23 października odbędzie się w naszej Parafii I Dekanalny Przegląd Pieśni Maryjnych. Mogą w nim wziąć udział soliści albo zespoły. Zapisy oraz informacja w zakrystii lub biurze parafii.
12. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 17.oo ministranci z Mokobód
– piątek, 19.3o KSM
– sobota, 10.oo próba scholi
13. Zapowiedzi:
– Daniel Piotr Kosieradzki, kawaler, zam. Skupie i Sylwia Dymowska, panna, zam. Krynica, par. Krynica – zap. 1
– Daniel Korporowicz, kaw. zam. Mokobody i Agnieszka Stachowicz, panna, zam. Jagodnie, par. Św. Maksymiliana – zap. 1