1. Dzisiaj Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
2. Również dzisiaj, (ze względu na odpust 16.X), liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. oraz przyjmujących komunię św.
3. Dziś także ostatni w tym roku seans filmowy. Tym razem proponujemy film „Odważni” . Projekcja o godz. 18.oo w kościele.
4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
5. Można nabywać cegiełki na budowę Domu Pielgrzyma w Pratulinie. (od 5 – 200 zł.)
6. W październiku trwa konkurs na najładniejszy, najbardziej pomysłowo zrobiony różaniec.
7. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo, więc przed Mszą.
8. W piątek wyjazd młodzieży do Kodnia na nocne czuwanie. Zapisy do wtorku.
9. W następną niedzielę w naszym Sanktuarium o godz. 12.oo odpust św. Jadwigi .
Sumę odpustową w intencji Parafian i Gości odprawi i kazanie wygłosi ks. Marek Skwierczyński, prefekt Liceum Żółkiewskiego w Siedlcach. Po sumie procesja. Prosimy o przygotowanie chorągwi i obrazów, zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Po Mszy św. uroczyste błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych. Zapraszamy na tę uroczystość dzieci komunijne oraz ich rodziców. Różaniec o 11.3o. Nie będzie Mszy św. w kaplicach oraz o 16.oo Na te uroczystości serdecznie Was zapraszamy. Niech to będzie okazja także do rodzinnych spotkań.
10. Od następnej niedzieli KSM będzie rozprowadzał znicze.
11. 23 października odbędzie się w naszej Parafii I Dekanalny Przegląd Pieśni Maryjnych. Mogą w nim wziąć udział soliści albo zespoły. Zapisy oraz informacja w zakrystii lub biurze parafii.
12. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 17.oo ministranci oraz hala dla starszych
– sobota, 10.oo próba scholi
13. Zapowiedzi:
– Daniel Piotr Kosieradzki, kawaler, zam. Skupie i Sylwia Dymowska, panna, zam. Krynica, par. Krynica – zap. 2
– Daniel Korporowicz, kaw. zam. Mokobody i Agnieszka Stachowicz, panna, zam. Jagodnie, par. Św. Maksymiliana – zap. 2