1. Dzisiaj w naszym Sanktuarium o godz. 12.oo odpust św. Jadwigi .
Sumę odpustową w intencji Parafian i Gości odprawi i kazanie wygłosi ks. Marek Skwierczyński, prefekt Liceum Żółkiewskiego w Siedlcach. Po sumie procesja. Prosimy o przygotowanie chorągwi i obrazów, zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Po Mszy św. uroczyste błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych. Zapraszamy na tę uroczystość dzieci komunijne oraz ich rodziców. Różaniec o 11.3o. Nie ma Mszy św. w kaplicach oraz o 16.oo Na te uroczystości serdecznie Was zapraszamy.

2. Od dziś KSM rozprowadza znicze.
3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
4. W następną niedzielę o godz. 14.3o odbędzie się w naszej Parafii I Dekanalny Przegląd Pieśni Maryjnych. Mogą w nim wziąć udział soliści albo zespoły. Zapisy jeszcze tylko dziś. Osoby, które juz dokonały zgłoszenia proszone są o podanie repertuaru. W związku z przeglądem nie będzie Mszy wieczorem.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca na misje. Gościem naszej Parafii będzie ks. Sławomir Zaczek, specjalista w dziedzinie zagrożeń wiary,

6. Do końca tego tygodnia prosimy o przynoszenie różańców na konkurs.
7. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo, więc przed Mszą.
8. Na stoliku pod chórem oraz w ławkach znajdziemy kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnianie oraz podanie miejsca zamieszkania (Mokobody – ulica). Od 1 listopada rozpoczynamy gregoriankę za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie czytamy kartki wypominkowe oraz odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

9. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 17.oo ministranci
– sobota, 10.oo próba scholi
10. Zapowiedzi:
– Daniel Piotr Kosieradzki, kawaler, zam. Skupie i Sylwia Dymowska, panna, zam. Krynica, par. Krynica – zap. 3
– Daniel Korporowicz, kaw. zam. Mokobody i Agnieszka Stachowicz, panna, zam. Jagodnie, par. Św. Maksymiliana – zap. 3