1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca na misje. Gościem naszej Parafii jest ks. Sławomir Zaczek, specjalista w dziedzinie zagrożeń wiary.

2. Dziś także, o godz. 14.3o odbędzie się w naszej Parafii I Dekanalny Przegląd Pieśni Maryjnych. W związku z przeglądem nie będzie Mszy wieczorem.

3. Dziś jeszcze przyjmujemy różańce na konkurs, rozstrzygnięcie za tydzień o 9.3o. Zapraszamy na tę Mszę wszystkie dzieci, bo też pierwszy raz wystąpi schola prowadzona przez ks. Mariusza oraz wręczymy nagrody za konkurs różańcowy.

4. Młodzież z KSMu rozprowadza znicze, w następną niedzielę także w kaplicach.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

6. W piątek Uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów diecezji. Można spożywać pokarmy mięsne.

7. Na stoliku pod chórem oraz w ławkach znajdziemy kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnianie oraz podanie miejsca zamieszkania (Mokobody – ulica). Od 1 listopada rozpoczynamy gregoriankę za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie czytamy kartki wypominkowe oraz odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ofiara tak jak na Mszę św.

8. Ogłoszenie Caritas…

9. Ofiara na kościół – bezimienna 100 i 100 zł.

10. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna