1. Młodzież z KSMu rozprowadza znicze, a dziś także w kaplicach.
2. Prosimy dzieci, żeby na jutro przyniosły podpisane serca różańcowe. Podsumowanie i wręczenie nagród za tydzień o 9.3o.
3. We wtorek, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. 7.oo, 9.3o i główna Msza św. na cmentarzu o godz. 11.3o. Nie ma Mszy w kaplicach oraz wieczorem.
4. W środę Dzień Zaduszny. Msze o godz. 7.oo, 9.3o i o 11.3o Msza św. na cmentarzu. Nie ma Mszy w kaplicach oraz wieczorem.
5. Poświęcenie pomników 1 i 2 listopada po Mszy na cmentarzu.
6. Na stoliku pod chórem oraz w ławkach znajdziemy kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnianie oraz podanie miejsca zamieszkania (Mokobody – ulica). Od 1 listopada rozpoczynamy gregoriankę za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie czytamy kartki wypominkowe oraz odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ofiara tak jak na Mszę św.
7. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
8. Organizujemy wyjazd do Seminarium na spektakl „Dzień Gniewu” (8 listopada, godz. 18.oo). Przewidziane też zwiedzanie Seminarium. Zapisy do środy.
9. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i czytanie kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św.
10. Na cmentarzu jest już oddany do użytku śmietnik. Proszę segregować rzeczy na kompostownik (ziemia, trawa, liście, inne), jest przygotowane specjalne miejsce na to. Resztę wkładamy do kontenera.
11. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna – nie ma