1.Trwa gregorianka za zmarłych polecanych w wypominkach. Procesja na cmentarz po Mszy wieczorem do wtorku, a od środy nabożeństwo wypominkowe już w kościele. Zapraszamy.
2. Podsumowanie i wręczenie nagród za udział dzieci w różańcu dziś na Mszy o 9.3o.
3. Dziś także po 9.3o spotkanie sołtysów na plebanii.
4. We wtorek o godz. 18.oo wyjazd do Seminarium na spektakl „Dzień Gniewu”. Przewidziane też zwiedzanie Seminarium. Zbiórka przy kościele.
5. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
6. W piątek, 11 listopada, będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Zostało ono ustanowione dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez naród polski niepodległości w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię. Przywrócono je w 1989 roku po przemianach ustrojowych naszej ojczyzny. Jest to niewątpliwie ważna data, dlatego pamiętajmy, aby w tym dniu jako osoby wierzące uczestniczyć również we Mszy św., by modlić się o rozwój i pomyślność naszego kraju. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.3o. Po Mszy akademia przygotowana przez uczniów gimnazjum. Dyspensa od pokarmów mięsnych.
7. W sobotę wyjazd ministrantów i scholi do kina i …. nie tylko. Koszt 15 zł. oraz kieszonkowe. Zapisy i informacja u ks. Mariusza.
8. W następną niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Będziemy zbierać do puszek ofiary na prześladowane wspólnoty Kościoła.
9. Spotkanie dzieci komunijnych i rodziców w następną niedzielę po Mszy o 11.3o.
10. Na cmentarzu jest już oddany do użytku śmietnik. Proszę segregować rzeczy na kompostownik (ziemia, trawa, liście, inne), jest przygotowane specjalne miejsce na to. Resztę wkładamy do kontenera.
11. Spotkania:
– środa, 19.3o Krąg Biblijny – nie ma