1.Trwa gregorianka za zmarłych polecanych w wypominkach. Zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe po Mszy wieczorem. Porządek czytania kartek wypominkowych ….
2. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Będziemy zbierać do puszek ofiary na prześladowane wspólnoty Kościoła.
3. Również dzisiaj na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych i rodziców.
4. We wtorek o godz. 20.3o Diakonia Liturgiczna prowadzić będzie różaniec w radiu. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy.
5. W piątek wyjazd młodzieży do Kodnia. Zapisy do wtorku.
6. W następną niedzielę będziemy gościć w parafii przedstawiciela Seminarium. Ofiary z tacy na Seminarium, a także będzie możliwość nabycia kalendarza seminaryjnego.
7. Następna niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla, zamknięcie Drzwi Świętych w bazylice św. Piotra i zakończenie Jubileuszu Miłosierdzia.
8. Na cmentarzu jest już oddany do użytku śmietnik. Proszę segregować rzeczy na kompostownik (ziemia, trawa, liście, inne), jest przygotowane specjalne miejsce na to. Resztę wkładamy do kontenera.
9. Spotkania:
– środa, 19.3o Krąg Biblijny