1. Obchodzimy dziś drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Liturgia tej niedzieli daje nam jeszcze jedną możliwość zatrzymania się nad tajemnicą Boga, który przyszedł, aby zamieszkać z nami, by stać się jednym z nas i aby nas pociągnąć ku sobie.
  2. Dziś po Mszy o 9.3o spotkanie ks. Mariusza z dziećmi.
  3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, potocznie zwane Świętem Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. (nie będzie tylko Mszy w Budziszynie). Obrzęd poświęcenie kadzidła i kredy. Taca na misje.
  4. Mariusz zaprasza na pierwsze spotkanie mężczyzn do Służby Liturgicznej Ołtarza. Wtorek, godz. 19.3o na plebanii.
  5. W piątek, kolejne czuwanie w Kodniu. Zapisy na wyjazd do wtorku.
  6. W następną niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
  7. Od Trzech Króli do niedzieli przyjmujemy zapisy kandydatów do bierzmowania – klasy 2 i 3 gimnazjum oraz starsi.
  8. Na ogrzewanie kościoła złożyliśmy 4 301 zł.
  9. Spotkania –

– spotkanie opłatkowe Kręgu Biblijnego – dziś, 3 stycznia, godz. 19.3o

– zbiórki ministrantów i gry na hali nie ma ze względu na kolędę

1. Wizyta duszpasterska –

poniedziałek – Kol. Męczyn oraz Skupie

wtorek – Kapuściaki i ul. Leśna oraz Kol. Mokobody

czwartek – Ostaszewizna i Zaliwie Piegawki oraz od godz. 15.oo pl. Chreptowicza

piątek – Brzozówka i Zaliwie Szpinki oraz ul. Stodolna i pl. Wolności

sobota – ul. ks. Brzóski (2ks)

Prosimy o pojazdy przed 9.oo . Gdyby ktoś nie mógł w danym terminie przyjąć nas, prosimy o kontakt.      W czasie kolędy nie będzie Mszy wieczorem, tylko rano.

W kategorii: Bez Kategorii