1. Rozpoczęliśmy Adwent. Niech to będzie dla nas czas religijnego skupienia i medytacji. Modlitwy, umartwienia, wyrzeczenia, rezygnacja z hucznych zabaw niech będą wyrazem naszego oczekiwania na przyjście Pana.
2. Dziś taca na ogrzewanie kościoła.
3. W środę zakończenie gregorianki za zmarłych polecanych w wypominkach.
4. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, czytanie kartek wypominkowych, spowiedź. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św.
5. Roraty w środę i w sobotę o 7.oo. W sobotę na roraty zapraszamy dzieci, a potem… śniadanie w dzwonnicy.
6. W sobotę o godz. 9.oo zbiórka dla kandydatów na ministrantów oraz tych, którzy zapisali sie w tym roku. Natomiast o godz. 11.oo mecz ministrantów z parafią św. Jana Pawła II w Siedlcach.
7. Warto też podkreślić, że w ubiegłą niedzielę został oficjalnie powołany oddział KSM przy naszej parafii.
8. P. Organistka roznosi opłatki wg następującego porządku:
– poniedziałek – Bale i Wesoła
– wtorek – Skupie
– środa – Zaliwie Brzozówka, Piegawki i Ostaszewizna
– czwartek – Zaliwie Szpinki i Kapuściaki
– piątek – Mokobody – ul. Siedlecka i Zielona
9. Ofiary na kościół – bezimienna 100 zł oraz 300 zł.
10. Spotkania:
– wtorek, 19,3o Diakonia Liturgiczna