1. Serdeczne podziękowania za przygotowanie kościoła do Świąt…ks. Mariuszowi, Diakonii Liturgicznej, p. Renacie Dmowskiej, p. Kościelnemu. Ponadto dziękuję za ufundowanie nowych figur 3-ch Króli przez wspólnotę Kręgu Biblijnego oraz Diakonii Liturgicznej. Od tego roku mamy także inne nowe figury, a zwłaszcza św. Rodzinę. Dziś nie ma Mszy o 7.oo, 16.oo i w Budziszynie. W drugi – nie ma Mszy o 16.oo oraz w Budziszynie. W innych kaplicach bez zmian.

2. Jutro drugi dzień Świąt. Taca na Caritas.

3. W sobotę, 31 grudnia, ostatni dzień Starego Roku. O godz. 17.oo Msza św. w intencji dobrodziejów parafii, a potem nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Z całą pewnością każdy z nas ma za co dziękować Bogu, jak i za co przepraszać.

4. W następną niedzielę Nowy Rok. Msze św. bez zmian.

5. Ze względu na kolędę nie ma spotkań w grupach.

6. Wizyta duszpasterska –
wtorek – Smolaki, Jałmużny i Kolonia
środa – Osiny Górne oraz Jeruzale, Osiny Dolne
czwartek – Świniary
piątek – Wesoła, Bale wieś (bez domów przy siedleckiej) oraz Męczyn
sobota – Kapuściaki oraz Kol. Mokobody
Prosimy o pojazdy przed 9.oo . W czasie kolędy nie będzie Mszy wieczorem, tylko rano. Program całej kolędy znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej Parafii.