1. Jutro o godz. 19.oo zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie połączoną z adoracją. Modlitwę poprowadzi ks. Kamil Frączek. Na pokrycie kosztów będzie zbierana taca.

2. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 17.oo. Na znak nawrócenia i pokuty nasze głowy zostaną posypane popiołem. Przypominamy, że obowiązuje post ścisły od 18 – 60 lat, a wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych od 14 lat do końca życia. Wielki Post jest czasem zakazanym dla wszelkich hucznych zabaw i dyskotek. Zachęcamy do postanowień…

3. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 17.oo. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.3o. Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny, czyli darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy.

4. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O godz. 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe, potem Msza św., a na koniec Droga Krzyżowa.

5. W następną niedzielę taca na przygotowanie obchodów Jubileuszu Diecezji.

6. Dziś, przy pomocy druhów strażaków, zbiórka pod kościołem na leczenie Michała Kwiatkowskiego z Jedlanki. Michał ma 5 lat, urodził się z wrodzoną wadą lewej nogi. Operacja może się odbyć tylko w USA. Za naszym pośrednictwem rodzice proszą o wsparcie.

7. Spotkania w tym tygodniu:
– wtorek, po mszy wieczorem, lektorzy
– środa, 19.3o Krąg biblijny
– czwartek, ministranci i hala dla młodszych
– piątek, 19.3o KSM
– sobota, 10.oo próba scholi