1. Dzisiejsza taca na ogrzewanie kościoła.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. W piątek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Tomasz Kostecki, duszpasterz młodzieży w Siedlcach. Msze św. o 9.3o, 11.3o i 17.oo (piątek i sobota). W piątek o 9.3o Msza dla dzieci, zaś dla młodzieży w sobotę o 17.oo. Spowiedź pół godz. przed każdą Mszą św. Msze św. w kaplicach: Osiny Dolne – piątek g. 16.oo, niedziela g. 8.15, Świniary – sobota g. 15.oo, niedziela g. 14.oo, Jałmużny – sobota g. 16.oo, niedziela g. 15.oo

4. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 17.oo. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.3o.

5. W piątek i w sobotę Szkolne Koło Caritas będzie prowadzić zbiórkę żywności dla osób potrzebujących. Zbierane będą artykuły długoterminowe: cukier, mąka, olej, makaron, ryż, kasza, konserwy. Zachęcamy do udziału.

6. W zakrystii możemy już nabywać baranki wielkanocne (5zł.)rozprowadzane przez Caritas.

7. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego: ul. Krótka, Ogrodowa, Nauczycielska – 247 zł., Kolonia Męczyn – 250 zł.

8. Spotkania w tym tygodniu:
– wtorek, lektorzy po Mszy św.
– środa, 19.3o Krąg biblijny
– czwartek, 18.45 mecz ministrantów ze św. Teresą