1. W wielkanocny poniedziałek Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 11.3o. Kaplice o 8.15, Budziszyn o 11.oo. Nie ma Mszy o 16.oo. Taca na KUL.

2. W piątek wyjazd młodzieży do Kodnia. Zapisy do wtorku.

3. Następna niedziela, to niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Taca na Caritas. Ponadto, zgodnie z apelem ks. Bpa zbiórka do puszek na pomoc mieszkańcom Syrii.

4. Spotkania:
– środa, po Mszy wieczorem, dzieci komunijne (nie ma Kręgu Biblijnego)
– czwartek, ministranci młodsi i orlik
– sobota, 10.oo, schola

5. Przypominamy, że funkcjonuje już nowy numer tel. do kancelarii 607-730-988

6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: Jałmużny – 120 zł, Świniary – 200 zł, Ostaszewizna – 100 zł, bezimienna – 100, 50 i 30 zł.

7. Ofiara bezimienna na kościół – 200 zł.

8. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Emil Frączek, kawaler, za. Mokobody i Justyna Andrzejczak, panna, za. Kapuściaki – zap. 1
– Mariusz Stępniak, kawaler, zam. Mokobody i Magdalena Kowalczyk, panna, zam. Grabianów – zap. 1
– Szymon Grzyb, kawaler, zam. Łupiny, par. Śmiary i Anna Zielonka, panna, zam. Zaliwie Szpinki – zap. 1
– Karol Góral, kawaler, zam. Śnice, par. Wyszków i Milena Skup, panna, zam. Świniary – zap. 1