1. Dziś na Mszy o 11.3o będziemy się modlić w intencji strażaków i ich rodzin dziękując Bogu za ich służbę.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Polsce I Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Hasłem tego ewangelizacyjnego przedsięwzięcia są słowa zaczerpnięte z Listu św. Pawła Apostoła do Filipian: „Dla mnie żyć – to Chrystus”. Rozdajemy dziś do przeczytania fragm. Pisma św.

3. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W tygodniu po Mszy o 17.oo, w niedzielę po Mszy o 11.3o. Zapraszamy na te nabożeństwa zwłaszcza dzieci.

4. Spotkanie dzieci komunijnych we wtorek po Mszy wieczorem.

5. W środę 3 maja, Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze jak w niedzielę.

6. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i czytanie kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi, adoracja. O 16.45 nabożeństwo majowe, potem Msza św.

7. W najbliższą sobotę rozpoczynamy kolejny rok nabożeństw fatimskich w Budziszynie.
O godz. 19.oo wyruszy uroczysta procesja różańcowa z Mokobód do Budziszyna. Mszy św. będzie przewodniczył ks. kan. Henryk Sączek, wicedziekan z Liwa.

8. 4 niedziela wielkanocna, to niedziela Dobrego Pasterza. Będziemy modlić się o powołania. Taca na Seminarium Duchowne.

9. Spotkania grup: – piątek, 19.3o KSM – sobota, 10.oo schola

10. Ofiara bezimienna na kościół – 100 zł.

11. Przedszkole w Mokobodach będzie niedługo obchodzić 70- lecie istnienia. Z tej racji ogłasza konkurs plastyczny pt: „Przedszkole moich wspomnień”. Wszelkie informacje w Przedszkolu oraz na stronach internetowych.

12. Kolejny raz zwracamy się z prośbą o segregowanie śmieci i nie wyrzucanie ich miedzy groby.

13. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: – Karol Góral, kaw. zam. Śnice, par. Wyszków i Milena Skup, panna, zam. Świniary – zap. 3 – Piotr Rytel, kaw. zam. Mokobody i Anita Bajena, panna, zam. Golice, par. św. Maksymiliana – zap. 2 – Sebastian Osiński, kaw. zam. Suchożebry i Urszula Ławecka, panna, zam. Osiny Dolne – zap. 1