Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś na Mszy o 11.3o Komunia św. dzieci kl. 3. To wielki wyróżnienie dla parafii, bo 51 dzieci pierwszy raz przyjmie Pana Jezusa w komunii św. Msze jak w niedzielę. Osoby nie związane z komunią prosimy o udział we Mszy na innej godzinie.

2. We wtorek, z racji 16 dnia miesiąca, po Mszy wieczorem nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. W sobotę dwie nasze drużyny zagrają w wielkim finale Ligi Ministranckiej w piłce nożnej. Zapraszamy do kibicowania na boiskach przy stadionie Pogoni w Siedlcach od godz. 9.oo. Autokar dla piłkarzy i kibiców o godz. 8.oo. Zapisy kibiców prowadzi ks. Mariusz. Okolicznościowy plakat w gablocie.

5. Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu po Mszy o 17.oo, w niedzielę po Mszy o 11.3o.

6. Nie ma spotkań grup w tym tygodniu.

7. Ofiara bezimienna na kościół – 200 zł.

8. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Sebastian Osiński, kaw. zam. Suchożebry i Urszula Ławecka, panna, zam. Osiny Dolne – zap. 3

– Kamil Rychlik, kaw. zam. Mokobody i Monika Olszewska, panna, zam. Trzebieszów – zap. 2

W kategorii: Ogłoszenia