1. Dziś odbywa się II Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina . W tej pielgrzymce uczestniczą także Panie z naszej parafii.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. W czwartek rozpoczyna się czerwiec. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszy o 17.oo, w niedziele po 11.3o.

4. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, czytanie kartek wypominkowch, możliwość spowiedzi oraz osobistej modlitwy. O 16.45 nabożeństwo czerwcowe oraz Msza św.

5. W sobotę zapraszamy do Budziszyna na Różaniec Fatimski. O godz. 19.oo różaniec, potem nabożeństwo do Matki Bożej, zaś o 20.oo Msza św. i Apel Jasnogórski.

6. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św., czyli Zielone Świątki. Kończy się okres Wielkanocy.

7. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

8. Poświęcenie pól:
– poniedziałek, 19.oo Brzozówka
– wtorek, 19.oo Osiny Górne i Zaliwie Piegawki (rozpoczęcie od Ostaszewizny)
– środa, 19.oo Skupie
– czwartek, 17.oo Mokobody (ul. Ks. Brzóski, Młynarska, Stodolna i pl. Wolności)
– niedziela, 14.oo Zaliwie Szpinki (poświęcenie kapliczki)

9. Spotkania grup parafialnych:
– piątek, 19.3o KSM
– sobota, 10.oo schola

10. Ofiara od pielgrzymów na kościół – 200 zł.

11. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: – Kamil Rychlik, kaw. zam. Mokobody i Monika Olszewska, panna, zam. Trzebieszów – zap. 3