1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha św., czyli Zielone Świątki. Kończy się okres Wielkanocy. Ponadto trwa zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

2. O godz. 14.oo dzisiaj poświęcenie pól w Zaliwiu Szpinkach i poświęcenie kapliczki.

3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 17.oo. Poświęcenie pól w kaplicach (Świniary, Jałmużny i Osiny Dolne ) o godz. 11.oo. W Budziszynie Mszy św. nie ma.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

5. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie po Mszy o 17.oo, w niedziele po 11.3o.

6. W następną niedzielę Uroczystość Trójcy św.

7. W następną niedzielę gościć będziemy przedstawicieli KRP. Taca na radio.

8. Kończy sie okres Wielkanocy, prosimy zabierać pisanki, a dzieci, które jeszcze nie przyniosły skarbonek z Jałmużny Wielkopostnej prosimy o ich dostarczenie.

9. Spotkania grup parafialnych:
– wtorek po Mszy lektorzy
– środa, 19.3o Krąg biblijny
– czwartek, zbiórka i orlik dla ministrantów młodszych
– sobota, 10.oo schola

10. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Jakub Stefan Grądek, kaw. zam. Kock i Natalia Michalina Koperkiewicz, panna, zam. Kol. Mokobody – zap. 1
– Karol Dmowski, kaw. zam. Skupie i Kinga Bałabuch, panna, zam. Kalinowice, par. Wólka Panieńska – zap. 1