1. Wczoraj pracę w naszej parafii rozpoczął ks. Łukasz Krasucki, neoprezbiter. Życzymy Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Budziszyńskiej oraz sukcesów w pracy.

2. Od jutra, codziennie, przez lipiec i sierpień Msza św. w Budziszynie o godz. 11.oo. Przez okres wakacji nie ma Mszy o 17.oo w Mokobodach.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy w Budziszynie.

4. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wspominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej modlitwy. O 16.45 nabożeństwo pierwszo piątkowe i na koniec Msza św.

5. W sobotę o godz. 10.oo próba scholi.

6. Wpłynęła bezimienna ofiara na prace prowadzone przez Parafię – 500 zł.

7. Koszt odnowionych klęczników (6 sztuk), także klęcznika z 1932 r. a ponadto koszt gąbki pod kolana przy konfesjonałach – 1700 zł.

8. Witamy wszystkich, którzy wakacje lub czas urlopu spędzają na terenie naszej Parafii.

9. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Łukasz Paczuski, kaw. zam. Mokobody i Dominika Ajecka, panna, zam. Hołubla – zap. 3