1. Spotkanie sołtysów dziś po Mszy o 9.3o.

2. Zapraszamy na Mszę św. do Budziszyna codziennie o godz. 11.oo

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy w Budziszynie.

4. W sobotę o godz. 10.oo próba scholi.

5. We wtorek obchodzimy św. Krzysztofa, patrona kierowców i motocyklistów. W następną niedzielę po mszach (z wyjątkiem 7.oo) poświęcenie wszelkich pojazdów. Ofiary z tego tytułu przeznaczone będą dla misjonarzy.

6. Już dziś zapraszamy na Odpust w Budziszynie na 6 sierpnia.

7. Pomoc Kościołowi na Wschodzie organizuje zbiórkę elektrośmieci. Do 3 sierpnia możemy je składać przy garażach przy plebanii.

8. Już niedługo wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wielu naszych parafian pielgrzymuje z grupami siedleckimi. Zachęcamy do tej formy „rekolekcji w drodze”. Zachęcamy też do udziału pielgrzymów duchowych. Ulotki oraz informacje znajdziemy na stoliku przy wyjściu z kościoła.

9. W miesiącach letnich wielu ludzi odpoczywa, ale dla rolników jest to czas wytężonej pracy. Wszystkich pracujących w rolnictwie otaczamy naszą modlitwą.

10. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Grzegorz Prokurat, kaw. zam. Strzała, par. św. Józefa w Siedlcach i Karolina Rawa, panna, zam. Osiny Dolne – zap. 2

– Marcin Turski, kaw. zam. Gołaszyn, par. Przemienienia Pańskiego w Łukowie i Katarzyna Paczuska, panna, za. Mokobody – zap. 2