Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. 2 sierpnia wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wielu naszych parafian pielgrzymuje z grupami siedleckimi. Zachęcamy do tej formy „rekolekcji w drodze”. Zachęcamy też do udziału pielgrzymów duchowych. Ulotki oraz informacje znajdziemy na stoliku przy wyjściu z kościoła.

2. Przeżywamy dziś Odpust Przemienienia Pańskiego w Budziszynie. Msze św. tu w kościele o 7.oo i 8.3o, natomiast w Budziszynie o 10.oo oraz uroczysta Suma o 12.oo, którą celebrował będzie ks. kpt. Wojciech Kułak, kapelan Wojska Polskiego. Program artystyczny od 11.3o prowadzony przez chór parafialny. Po Mszy uroczyste błogosławieństwo dzieci. Przypominamy, że jak co roku, w godzinach od 9.oo – 14.oo będzie można oddać krew w specjalnym ambulansie. Może to uczynić każdy zdrowy człowiek w wieku 18 – 60 lat. Potrzebny jest dokument potwierdzający tożsamość.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy w Budziszynie.

4. Zapraszamy na Mszę św. do Budziszyna codziennie o godz. 11.oo

5. W następną niedzielę Odpust św. Maksymiliana w Osinach Dolnych o godz. 12.oo.

6. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Krzysztof Gosk, kaw. zam. Ziemaki, par. Grębków i Katarzyna Gołoś, panna, zam. Zaliwie Piegawki – zap. 2
– Bartłomiej Gozdek, kaw. zam. Zaliwie Szpinki i Magda Dmowska, panna, zam. Mokobody – zap. 2
– Robert Rytel, kaw. zam. Zaliwie Piegawki i Sylwia Rytel, zam. Warszawa, zap. – 2
– Kamil Krzymowski, kaw. zam. Kol. Mokobody i Małgorzata Dziewulska, panna, zam. Stasin, par. Hołubla – zap. 1
– Michał Podniesiński, kaw. zam. Siedlce, par. Ducha św. i Małgorzata Rytel, panna, zam. Mokobody – zap. 1
– Emil Górski, kaw. zam. Rabiany, par. Korytnica i Anita Marzena Bielecka, panna, zam. Mokobody – zap. 1

W kategorii: Ogłoszenia