1. Dzisiaj o godz. 20.oo zapraszamy do kina w plenerze na film pt: „Siła modlitwy”.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy w Budziszynie.

3. W sobotę 26 sierpnia, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Pamiętajmy, aby w tym dniu szczególnie dziękować Bogu za dar tej najlepszej z Matek. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 9.3o oraz suma w Budziszynie o godz. 11.oo.

4. W następną niedzielę Dożynki, tym razem z całego Powiatu. Będziemy dziękować Panu Bogu za codzienny dar chleba oraz za owoce ludzkiej pracy. O godz. 12.oo Msza św. z udziałem ks. bpa Ordynariusza oraz zaproszonych gości w intencji wszystkich pracujących na roli. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Nie ma Mszy wieczorem.

5. Zgodnie z apelem ks. bpa, w następną niedzielę zbiórka pod kościołem na rzecz poszkodowanych przez nawałnice, które przeszły niedawno nad naszym krajem.

6. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Kamil Krzymowski, kaw. zam. Kol. Mokobody i Małgorzata Dziewulska, panna, zam. Stasin, par. Hołubla – zap. 3
– Michał Podniesiński, kaw. zam. Siedlce, par. Ducha św. i Małgorzata Rytel, panna, zam. Mokobody – zap. 3
– Emil Górski, kaw. zam. Rabiany, par. Korytnica i Anita Marzena Bielecka, panna, zam. Mokobody – zap. 3
– Mateusz Nicewicz, kaw. zam. Mokobody i Sylwia Pluta, panna, zam. Żeliszew Duży, par. Żeliszew – zap. 2
– Krzysztof Bednarczyk, kaw. zam. Mokobody i Marta Święch, panna, zam. Chmielewo, par. Pułtusk – zap. 2
– Michał Paczóski, kaw. zam. Mokobody i Anna Żaboklicka, panna, zam. Leśniki, par. Pniewnik – zap. 2
– Marek Lachowski, kaw. zam. Żułniewo, par. Osmola i Anna Piórkowska, panna, zam. Smolaki – zap.1