1. W liturgii słowa usłyszeliśmy wezwanie do zachowywania prawa Bożego, do innego myślenia, do myślenia po Bożemu. Niech to przesłanie towarzyszy zarówno gościom opuszczającym po wakacjach naszą parafię, jak i wszystkim parafianom.

2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży oraz ich wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły o godz. 8.oo

3. Od jutra wracamy do starego porządku odprawiania codziennych Mszy św, czyli Msza wieczorem o 17.oo

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

5. W piątek, w Woli Gułowskiej diecezjalne dożynki pod przewodnictwem ks. Biskupa.

6. W następną niedzielę odpust Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze św. o 7.oo, 9.3o i 12.oo. Nie ma Mszy w kaplicach. Poświęcenie ziarna do siewu po każdej Mszy św. Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12.oo, którą odprawi ks. Jarosław Oponowicz – proboszcz parafii św. Jana Pawła II w Siedlcach. Po Mszy procesja. Próba dzieci do sypania kwiatków w piątek po Mszy wieczorem. Natomiast od godz. 17.oo zapraszamy na festyn.

7. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Michał Paczóski, kaw. zam. Mokobody i Anna Żaboklicka, panna, zam. Leśniki, par. Pniewnik – zap. 3
– Marek Lachowski, kaw. zam. Żuniewo, par. Osmola i Anna Piórkowska, panna, zam. Smolaki – zap.2
– Paweł Wiliński, kaw. zam. Mokobody i Patrycja Paczuska, panna, zam. Mokobody – zap. 2
– Wojciech Krupa, kaw. zam. Mokobody i Paulina Boruc, panna, zam. Mokobody – zap. 1
– Mariusz Dmowski, kaw. zam. Brzozówka i Magdalena Marciszewska, panna, zam. Wyłazy, par. Niwiski – zap. 1