1. Dziś odpust Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze św. o 7.oo, 9.3o i 12.oo. Nie ma Mszy w kaplicach oraz wieczorem. Poświęcenie ziarna do siewu po każdej Mszy św. Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12.oo, którą odprawi ks. Jarosław Oponowicz – proboszcz parafii św. Jana Pawła II w Siedlcach. Po Mszy procesja. Natomiast od godz. 17.oo zapraszamy na festyn gminno – parafialny.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

3. W czwartek spotkanie wszystkich ministrantów na Mszy o 17.oo.

4. W piątek konferencja dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.3o, natomiast o 18.oo wyjazd młodzieży na nocne czuwanie do Kodnia. Zapisy do wtorku u ks. Łukasza.

5. W sobotę, z racji 16 dnia miesiąca nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.

6. W przyszłą niedzielę Odpust Podwyższenia Krzyża św. w kaplicy w Jałmużnach o godz. 12.oo

7. 1 października w Pratulinie Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. Gościem spotkania będzie Jan Pospieszalski, dziennikarz (Warto rozmawiać). Organizujemy wyjazd autokarem. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

8. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Marek Lachowski, kaw. zam. Żuniewo, par. Osmola i Anna Piórkowska, panna, zam. Smolaki – zap. 3
– Paweł Wiliński, kaw. zam. Mokobody i Patrycja Paczuska, panna, zam. Mokobody – zap. 3
– Wojciech Krupa, kaw. zam. Mokobody i Paulina Boruc, panna, zam. Mokobody – zap. 2
– Mariusz Dmowski, kaw. zam. Brzozówka i Magdalena Marciszewska, panna, zam. Wyłazy, par. Niwiski – zap. 2