1. 1 października w Pratulinie Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. Gościem spotkania będzie Jan Pospieszalski, dziennikarz (Warto rozmawiać). Organizujemy wspólny wyjazd. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do wtorku.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

3. W następną niedzielę taca na Caritas.

4. W przyszłą niedziele rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo, więc przed Mszą. Wiernych, którzy nie będą mogli brać w nich udziału, zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej w swoich domach. Na tę modlitwę zapraszamy zwłaszcza dzieci, a już obowiązkowo dzieci, które będą przygotowywać się do I Komunii św.

5. Spotkania grup:
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy
– piątek, 19.3o KSM

6. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Mateusz Osiński, kaw. zam. Warszawa, par. Nawrócenia św. Pawła i Anna Krupa, panna, zam. Mokobody – zap. 2