1. Dzisiaj rozpoczynamy październik, miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo, więc przed Mszą. Na tę modlitwę zapraszamy zwłaszcza dzieci, a już obowiązkowo dzieci, które będą przygotowywać się do I Komunii św.

2. Dziś taca na Caritas.

3. Dziś także zbiórka pod kościołem na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku. (komunikat)

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

5. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

6. W sobotę o godz. 16.oo włączamy się w Ogólnopolską modlitwę różańcową: „Różaniec do granic”. (komunikat)

7. W przyszłą niedzielę obchody Dnia Papieskiego oraz zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

8. W następną niedzielę na Mszy o 11.3o pierwsze spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców.

9. Ofiara bezimienna z Chodowa na kościół – 100 zł.

10. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Parafii: parafiamokobody.pl ….tam najnowsze informacje oraz uzupełniona biblioteka zdjęć.

11. Spotkania grup:
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy
– piątek, 19.3o KSM
– sobota, 10.oo schola

12. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Mateusz Osiński, kaw. zam. Warszawa, par. Nawrócenia św. Pawła i Anna Krupa, panna, zam. Mokobody – zap. 3