1. Dzisiaj obchody Dnia Papieskiego oraz zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, natomiast na Mszy o 11.3o pierwsze spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców oraz poświęcenie różańców.

2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

4. W piątek o godz. 18.oo wyjazd młodzieży do Kodnia na nocne czuwanie. Zapisy do wtorku.

5. W następną niedzielę w naszym Sanktuarium o godz. 12.oo odpust św. Jadwigi Śląskiej.
Sumę odpustową w intencji Parafian i Gości odprawi i kazanie wygłosi ks. Piotr Śledź, wikariusz w Dziadkowicach, diec. drohiczyńska. Po sumie procesja. Prosimy o przygotowanie chorągwi i obrazów, zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Po Mszy św. uroczyste błogosławieństwo dzieci. Różaniec o 11.3o. Nie będzie Mszy św. w Budziszynie oraz o 16.oo ( w kaplicach 8.15)

6. W przyszłą niedzielę liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. oraz przyjmujących komunię św.

7. Do nabycia kalendarze z wieńcami dożynkowymi (5zł) oraz rolników (25zł).

8. Spotkania grup:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 16.15 różaniec ministranci i lektorzy
– sobota, 10.oo schola

9. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Tomasz Pogorzelski, kaw. zam. Sągole, par. Skibniew Podawce i Magda Zemła, panna, zam. Zemły – zap. 1