1. Dzisiaj w naszym Sanktuarium o godz. 12.oo odpust św. Jadwigi Śląskiej.
Sumę odpustową w intencji Parafian i Gości odprawi i kazanie wygłosi ks. Piotr Śledź, wikariusz w Dziadkowicach, diec. drohiczyńska. Po sumie procesja. Prosimy o przygotowanie chorągwi i obrazów, zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Po Mszy św. Ucałowanie relikwii oraz uroczyste błogosławieństwo dzieci. Różaniec o 11.3o. Nie będzie Mszy św. w Budziszynie oraz o 16.oo ( w kaplicach 8.15)

2. Dzisiaj liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. oraz przyjmujących komunię św.

3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo.

4. Jutro, z racji 16 dnia miesiąca nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

6. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca na misje.

7. Od następnej niedzieli KSM będzie rozprowadzał znicze.

8. Na stoliku pod chórem oraz w ławkach znajdziemy kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnianie oraz podanie miejsca zamieszkania (Mokobody – ulica). Od 1 listopada rozpoczynamy gregoriankę za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie czytamy kartki wypominkowe oraz odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

9. 23 października o godz. 18.oo zapraszamy na wspólny parafialny wyjazd wyjazd do kina na film: „Dwie korony”. Film o o. Maksymilianie Kolbe. W czwartek kończymy zapisy.

10. Do nabycia kalendarze z wieńcami dożynkowymi (5zł) oraz rolników (25zł).

11. Szkoła Podstawowa w Mokobodach zachęca do oddawania głosów w konkursie na Wzorową łazienkę. Szczegóły na stronie szkoły.

12. Spotkania grup:
– wtorek, 17.oo hala dla ministrantów starszych
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 17.oo ministranci młodsi i lektorzy
– piątek, 19.3o KSM

13. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Tomasz Pogorzelski, kaw. zam. Sągole, par. Skibniew Podawce i Magda Zemła, panna, zam. Zemły – zap. 2