1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca na misje.

2. Jutro o godz. 18.oo wspólny parafialny wyjazd do kina na film: „Dwie korony”. Film o o. Maksymilianie Kolbe.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

4. W sobotę Uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów diecezji.

5. Młodzież z KSMu rozprowadza znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na zimowy wyjazd w góry.

6. Na stoliku pod chórem oraz w ławkach znajdziemy kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnianie oraz podanie miejsca zamieszkania (Mokobody – ulica). Od 1 listopada rozpoczynamy gregoriankę za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie czytamy kartki wypominkowe oraz odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

7. Do nabycia kalendarze z wieńcami dożynkowymi (5zł) oraz rolników (25zł).

8. Prosimy o robienie porządków przy grobach swoich bliskich. Wszystkie śmieci wyrzucamy do kontenerów. W ostatnim czasie zrobiliśmy dwie nowe alejki, łącznie 100 m chodnika. (8500 zł.)

9. Spotkania grup:
– wtorek, 19.3o Diakonia liturgiczna
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy
– piątek, 19.3o KSM

10. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Tomasz Pogorzelski, kaw. zam. Sągole, par. Skibniew Podawce i Magda Zemła, panna, zam. Zemły – zap. 3