1. Młodzież z KSMu rozprowadza znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na zimowy wyjazd w góry.

2. W środę, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. 7.oo, 9.3o i główna Msza św. na cmentarzu o godz. 11.3o. Nie ma Mszy w kaplicach oraz wieczorem.

3. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze o godz. 7.oo, 9.3o i o 11.3o Msza św. na cmentarzu. Nie ma Mszy w kaplicach oraz wieczorem.

4. Poświęcenie pomników 1 i 2 listopada po Mszy na cmentarzu.

5. Na stoliku pod chórem oraz w ławkach znajdziemy kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnianie oraz podanie miejsca zamieszkania (Mokobody – ulica). Od 1 listopada rozpoczynamy gregoriankę za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie czytamy kartki wypominkowe oraz odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ofiara tak jak na Mszę św.

6. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i czytanie kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św.

7. Prosimy o robienie porządków przy grobach swoich bliskich. Wszystkie śmieci wyrzucamy do kontenerów.

8. W następną niedzielę strażacy będą prowadzić zbiórkę pod kościołem na rzecz Marii Padamczyk ze Świniar, której dom spłonął w ostatnim tygodniu.

9. Do nabycia kalendarze rolników (25zł).

10. Organizujemy wyjazd do Seminarium na spektakl „Ostatni buntownik” czyli rzecz o ks. Stanisławie Brzósce. (8 listopada, godz. 18.oo). Przewidziane też zwiedzanie Seminarium. Prowadzimy zapisy.

11. Ofiara na kościół – bezimienna 200 zł