Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Trwa gregorianka za zmarłych polecanych w wypominkach. Procesja na cmentarz po Mszy wieczorem do środy, a od czwartku nabożeństwo wypominkowe już w kościele. Program czytania kartek wypominkowych ….(załącznik). Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic i wiosek do wspólnej modlitwy.

2. Dzisiaj strażacy prowadzą zbiórkę pod kościołem i kaplicami na rzecz Marii Padamczyk ze Świniar, której dom spłonął kilkanaście dni temu.

3. Dzisiaj także spotkanie dzieci komunijnych i rodziców na Mszy o 11.3o.

4. W środę o godz. 18.oo wyjazd do Seminarium na spektakl „Ostatni buntownik” czyli rzecz o ks. Stanisławie Brzósce. Zbiórka przy kościele.

5. W piątek o 18.oo konferencja chrzcielna i spisywanie aktów chrztu.

6. W sobotę, 11 listopada, będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Zostało ono ustanowione dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez naród polski niepodległości w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię. Przywrócono je w 1989 roku po przemianach ustrojowych naszej ojczyzny. Jest to niewątpliwie ważna data, dlatego pamiętajmy, aby w tym dniu jako osoby wierzące uczestniczyć również we Mszy św., by modlić się o rozwój i pomyślność naszego kraju. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.oo. Po Mszy akademia przygotowana przez uczniów gimnazjum.

7. W następną niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Będziemy zbierać ofiary do puszek na prześladowane wspólnoty Kościoła.

8. W następna niedzielę po 9.3o spotkanie sołtysów na plebanii.

9. Remonty….dzwonnica (rozpoczęcie w tym tygodniu) oraz wniosek transgraniczny…

10. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy
– piątek, 19.3o KSM
– sobota, 10.oo schola

W kategorii: Ogłoszenia