1. Dzisiaj gościmy w parafii przedstawicieli Seminarium. Ofiary z tacy na Seminarium, a także możliwość nabycia kalendarza seminaryjnego.

2. W czwartek zakończenie gregorianki za zmarłych polecanych w wypominkach. Zapraszamy na te ostatnie dni do wspólnej modlitwy mieszkańców poszczególnych ulic i wiosek.

3. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i czytanie kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św.

4. W sobotę KSM organizuje dyskotekę andrzejkową. Wstęp 5 zł.

5. W tym tygodniu p. Organistka roznosi opłatki wg następującego porządku:
– poniedziałek – Bale, Wesoła
– wtorek – Zaliwie- Piegawki, Brzozówka, Ostaszewizna
– środa – Zaliwie- Szpinki i Kapuściaki
– czwartek – Mokobody: ul Siedlecka i Zielona
– piątek – Mokobody: ul. Ossolińskich, Krótka, Ogrodowa i Nauczycielska

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Przypominamy, że wszelkie zabawy kończymy przed północą.

7. Wiemy, że w piątek odbył się pogrzeb ks. Jana Kurowskiego, naszego dawnego Proboszcza. Zapraszam na mszę św. za św. pamięci ks. Jana 24 grudnia o godz. 11.3o w 30 dzień Jego śmierci.

8. 6 grudnia ( środa) o godz. 19.00 Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie. Informacje na plakatach.

9. 6 grudnia zawita do nas św. Mikołaj. Gdyby ktoś chciał zaprosić Mikołaja do własnego domu prosimy o kontakt w kancelarii lub zakrystii.

10. Ofiara na Kościół – pl. Wolności – 100 zł.

11. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna