1. Rozpoczęliśmy Adwent. Niech to będzie dla nas czas religijnego skupienia i medytacji.

2. Roraty w środę i w sobotę o 7.oo. Zapraszamy z lampionami. Przed Mszą św. godzinki do Matki Bożej.

3. W środę o godz. 19.00 Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie. Informacje na plakatach.

4. W piątek o 17.3o konferencja chrzcielna, zaś o 18.oo wyjazd młodzieży do Kodnia na nocne czuwanie.

5. W tym tygodniu p. Organistka roznosi opłatki wg następującego porządku:
– wtorek – ul. Stodolna, pl. Wolności, Poprzeczna, Młynarska, Polna
– środa – ul. Ks. Brzóski
– czwartek – ul. Szkolna, Wiatraczna
– piątek – ul. Cmentarna, Leśna, pl. Chreptowicza, Spokojna

6. 1 grudnia rozpoczęliśmy ogrzewanie kościoła. W przyszłą niedzielę taca na ten cel, natomiast do puszek zbierać będziemy ofiary na pomoc kościołowi na Wschodzie.

7. W następną niedzielę na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych oraz poświęcenie medalików.

8. Od dzisiaj w zakrystii można nabyć wigilijne świece Caritas (5,10,15 i 20 zł.)

9. W dniach 8-9 grudnia wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas oraz KSMu przeprowadzać będą zbiórkę żywności przy Delikatesach Centrum i Lewiatanie.

10. Spotkania:
– wtorek, 18.oo lektorzy