1. W drugą adwentową niedzielę rozbrzmiewa wołanie Świętego Jana Chrzciciela: „Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego…”

2. Dziś taca na ogrzewanie kościoła. Wydaliśmy już 6726 zł. Natomiast do puszek zbierane są ofiary na pomoc kościołowi na Wschodzie.

3. Dziś także na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych oraz poświęcenie medalików.

4. Roraty w środę 7.oo i w sobotę o 9.3o. Zapraszamy z lampionami. Przed Mszą św. godzinki do Matki Bożej.

5. W piątek rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Poprowadzić je będzie ks dr Adam Kulik, profesor Seminarium, dyrektor domu księży emerytów.. Msze św. o 9.3o, 11.3o i 17.oo. Spowiedź pół godz. przed każdą Mszą św. (Osiny Dolne – piątek,16.oo, Świniary – sobota,15.oo, Jałmużny – sobota,16.oo)

6. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 11.oo. Zgłoszenia w zakrystii.

6. W zakrystii można nabyć wigilijne świece Caritas (5,10,15 i 20 zł.)

7. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna