Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Kończymy rekolekcje adwentowe…

2. Roraty w środę i w sobotę o 7.oo. Zapraszamy z lampionami. Przed Mszą św. godzinki do Matki Bożej.

3. W zakrystii można nabyć wigilijne świece Caritas.

4. Za tydzień w niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie mszy o 16.oo. Przypominamy o zachowaniu postu. Wieczerzę rozpoczynamy fragmentem Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Pana Jezusa, potem wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd. Zachowajmy także zwyczaj pozostawienia pustego miejsca przy wigilijnym stole, okazując w ten symboliczny sposób wrażliwość na los ludzi biednych, samotnych i skrzywdzonych. Pamięcią obejmijmy również tych, którzy już od nas odeszli, a żyli z nami, kochali nas i dla nas się trudzili. Pasterka o północy w intencji Parafian i Gości. Pół godz. przed Pasterką kolędowe czuwanie z naszym parafialnym chórem. W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy o 7.oo i 16.oo. W drugi – nie ma Mszy o 16.oo. W kaplicach bez zmian.

5. W drugi dzień Świąt taca na jubileusz diecezji.

6. Od 27 grudnia (wtorek) rozpoczynamy kolędę. Wstępny program całej kolędy znajdziemy w gablotach ogłoszeniowych oraz na stronie internetowej Parafii (mogą nastąpić drobne zmiany). W czasie kolędy nie będzie Mszy wieczorem, tylko rano.

7. Spotkania:
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy oraz Diakonia Liturgiczna

W kategorii: Ogłoszenia