Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie mszy o 16.oo. Przypominamy o zachowaniu postu. Wieczerzę rozpoczynamy fragmentem Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Pana Jezusa, potem wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd. Zachowajmy także zwyczaj pozostawienia pustego miejsca przy wigilijnym stole, okazując w ten symboliczny sposób wrażliwość na los ludzi biednych, samotnych i skrzywdzonych. Pamięcią obejmijmy również tych, którzy już od nas odeszli, a żyli z nami, kochali nas i dla nas się trudzili. Pasterka o północy w intencji Parafian i Gości. Pół godz. przed Pasterką kolędowe czuwanie z naszym parafialnym chórem. W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy o 7.oo i 16.oo. W kaplicach bez zmian.

2. W drugi dzień Świąt taca na jubileusz diecezji. Nie ma Mszy o 16.oo. W kaplicach bez zmian.

3. W następną niedzielę, 31 grudnia, ostatni dzień Starego Roku. O godz. 11.3o Msza św. w intencji dobrodziejów parafii, a potem nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Z całą pewnością każdy z nas ma za co dziękować Bogu, jak i za co przepraszać. Nie będzie Mszy o 16.oo

4. Wizyta duszpasterska
środa – Świniary
czwartek – Wesoła, Bale wieś (bez domów przy siedleckiej)
piątek – Zaliwie Szpinki oraz Zaliwie Piegawki
sobota – Smolaki, Jałmużny, Kolonia
Prosimy o pojazdy przed 9.oo . W czasie kolędy nie będzie Mszy wieczorem, tylko rano. Program całej kolędy znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej Parafii.

W kategorii: Ogłoszenia