Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj, 31 grudnia, ostatni dzień Starego Roku. O godz. 11.3o Msza św. w intencji dobrodziejów parafii, a potem nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Z całą pewnością każdy z nas ma za co dziękować Bogu, jak i za co przepraszać. Nie będzie Mszy o 16.oo

2. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego oraz czytanie kartek wspominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe oraz Msza św.

3. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego, potocznie zwane Świętem Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Obrzęd poświęcenie kadzidła i kredy. Taca na misje.

4. W imieniu p. Wójt oraz Gminnego Ośrodka Kultury zapraszam na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się święto Trzech Króli. Rozpoczęcie Mszą św. o 11.3o, potem wspólne dzielenie się opłatkiem, śpiew kolęd oraz degustacja potraw wigilijnych.

5. W następną niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.

6. Wizyta duszpasterska –
wtorek – 9.oo Skupie (ks. Proboszcz), 15.oo ul. Cmentarna (ks. Łukasz)
środa – 9.oo Kol. Męczyn (ks. Proboszcz), 14.oo ul. Leśna (ks. Łukasz)
czwartek – 9.oo Męczyn (ks. Proboszcz), 13.oo ul. Wiatraczna (ks. Łukasz)
piątek – 9.oo Kapuściaki (ks. Proboszcz), 10.3o Kol. Mokobody (ks. Łukasz)
Prosimy o pojazdy przed 9.oo .

W kategorii: Ogłoszenia