Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na ogrzewanie kościoła.

2. W środę, po Mszy wieczorem nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. W piątek – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte o godz. 7.oo, 9.3o i 17.oo. Taca będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych.

4. To także pierwszy piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi, osobistej adoracji, a na zakończenie o 16.45 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św.

5. Następna niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca.

6. Ks. Łukasz przyjmuje zapisy chłopców (zwłaszcza po I komunii św.), którzy chcieliby zostać ministrantami. Pierwsze spotkanie chłopców i rodziców we wtorek 6 lutego, czyli za 2 tygodnie.

7. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– środa, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek 17.oo ministranci i lektorzy
– piątek, 18.3o KSM
– sobota, 10.oo próba scholi

W kategorii: Ogłoszenia