Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Jeszcze dziś przyjmujemy zapisy młodzieży, która chciałaby przystąpić do sakramentu bierzmowania. Dotyczy to uczniów kl. 2 i 3 gimnazjum oraz starszych. Nabożeństwo i składanie deklaracji przez kandydatów w następną niedzielę na Mszy o 11.3o

2. We wtorek i w sobotę od godz. 15.oo pierwsza część zaliczeń dla dzieci komunijnych.

3. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 17.oo. Na znak nawrócenia i pokuty nasze głowy zostaną posypane popiołem. Przypominamy, że obowiązuje post ścisły od 18 – 60 lat, a wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych od 14 lat do końca życia. Wielki Post jest czasem zakazanym dla wszelkich hucznych zabaw i dyskotek. Zachęcamy do postanowień…

4. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 17.oo. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.3o
Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny, czyli darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy. Odpust ten możemy ofiarować za siebie lub za zmarłych.

5. W środę po Mszy wieczorem nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

6. W piątek wyjazd młodzieży na nocne czuwanie do Kodnia. Zapisy do wtorku.

7. W piątek i sobotę ok. 18.15 katechezy dla narzeczonych. Prosimy o zapisy.

8. W następną niedzielę taca na prace inwestycyjne w Parafii. Decyzją Rady Parafialnej raz w miesiącu będziemy zbierać ofiary na prace prowadzone przy Parafii.

9. Spotkania:
– czwartek 17.oo ministranci i lektorzy

W kategorii: Ogłoszenia