Profil Facebook

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- I Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021r.        

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 03.01.2021r.

         OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.
  2. W środę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Błogosławimy kadzidło i kredę, którą znaczymy drzwi naszych domów. Kreślimy: C+M+B 2021 (Christus Mansionem Benedicat, co tłumaczymy: Chryste błogosław nasz dom). Msze św. wg porządku niedzielnego.
  3. W uroczystość Objawienia Pańskiego obchodzimy Dzień Pomocy Misjom. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny.
  4. W czwartek, pierwszy miesiąca, dziękujemy za dar Eucharystii, po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00
  5. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzili Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy do wspólnego kolędowania przy betlejemskiej szopce.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Wieczności: + Mirosław Paczuski, + Anna Batorowicz, + Mieczysław Wiliński (pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00) i + Czesław Paczuski (pogrzeb we wtorek o godz. 11.00)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

W kategorii: Aktualności